Marjinal Medya

Medyanın Marjinal Gücü

Medyanın Marjinal Gücü

IMG_9108

Ödül Törenleri

(Best of Europe Awards - Dijital Dünyanın Enleri - Türkiye İş Ve Spor Ödülleri- Altın Zirve ve Kariyer Ödülleri)

Ödül törenleri, herhangi bir alanda başarı elde etmiş, öne çıkmış isimlerin ödüle layık görüldüğü özel organizasyonlardır. Marjinal Medya olarak ödüllerin başarılı iş insanlarına ulaşmasında rol oynuyoruz.

Best of Europe Awards; Avrupa’nın en başarılı isim, firma, ünlü ve markalarının ödüllendirildiği bir ödül töreni. Firmaların sosyal medya üzerinde gösterdiği performans jüriler tarafından değerlendiriliyor. Bu fikir, tam olarak dijital dünyanın günümüze etkisini yansıtıyor. Best of Europe Awards bu anlamda gerçekleşen ilk ödül töreni. Farklı kategorilerde birçok isim ödüle layık görülüyor.

Dijital Dünyanın Enleri Ödül Töreni’nde, sanattan medyaya, müzikten sağlığa çok geniş bir alanda ödül takdimi yapılıyor. Bu tören, Türkiye’nin en detaylı törenleri arasında yer alıyor. Ödül töreni, dans, müzik gibi etkinliklerle zenginleştiriliyor. Türkiye İş ve Spor Ödülleri’nde Türkiye ve dünyadaki başarı sahibi sporcular ve iş insanları ödüllendiriliyor.  

Ödül törenleri ile ödüle layık görülen şahıs ya da markanın gelişimi hedefleniyor. Ödül alan kişi sektörde prestij ve tanınırlık kazanıyor. Bu da faaliyetlerini olumlu yönde geliştirmesi için gerekli motivasyonu sağlıyor.

Marjinal Medya Ödül Törenleri Kapsamı

Marjinal Medya olarak ödül törenleri hizmetimizde tüm Avrupa Ülkeleri’ndeki iş insanlarına ulaşarak ödüllerini takdim ediyoruz. Ödüllerin planlanması ve programlanması süreci ekibimiz tarafından yönetiliyor. Ödül törenleri sayesinde sektördeki rekabet canlanıyor ve ortaya daha yüksek performanslı bir çalışma ortamı çıkıyor. Başarıyı takdir etmek, yeni başarıların doğmasını sağlıyor. Ödül törenleri kapsamında bu motivasyona ortak oluyoruz.

Dijital PR Çalışması, İçerik Pazarlama Kampanyası, Küçük Bütçeli Büyük İşler, Online Medya Satın Alma, Online Reklam, Sosyal CRM Yönetimi, Sosyal Medyada Verinin Etkili Kullanımı, Sayfa ve Topluluk Yönetimi gibi pek çok konuda iş insanlarına layık oldukları ödülleri ulaştırıyoruz. Ödüller ile başarı sahibi iş insanları gelişimini daha büyük bir ivmeyle sürdürüyor. Genç girişimciler ise motive olarak başarmak için adım atıyor. Marjinal Medya olarak pazarlama, tanıtım, reklam faaliyetleri kapsamında çeşitli hizmetler sunuyoruz.  

Fotoğraf Galerisi