Dijital Haber Girişi

Ticaret, sosyal iletişim ve tanıtım gibi pek çok faaliyet artık dijital medya üzerinden yürüyor. Dijital haber girişi ile markanızla ilgili gelişmeleri farklı haber platformlarında yayınlıyor ve hedef kitlenize ulaştırıyoruz. Her şey gibi habercilik de dijital ortama taşınmış durumda. Markanızı gündemde tutmak için bu sisteme ayak uydurmanız gerekiyor.

Dijital Haber Girişi Hizmet Kapsamımız

Marka ya da işletmenizde meydana gelen değişimleri ya da güncellenen hizmet politikalarınızı hedef kitlenize duyurmada size destek oluyoruz. Talebiniz doğrultusunda haber içerikleri üretiyor ve bunları farklı haber mecralarında yayınlıyoruz. Dijital ortamda paylaşılan içerikler saniyeler içinde milyonlarca kişiye ulaşmakta. Bu nedenle paylaşımın doğru ve net bilgiden oluşması önem arz ediyor.  

Hakkınızda yayınlanacak haber içeriklerini en anlaşılır biçimde, titizlikle düzenliyor ve paylaşımını sağlıyoruz. Sizlere profesyonel hizmet vermek öncelikli amacımız. Alanında uzman ve deneyimli editör ekibimizle çalışmalarımızı özenle yürütüyoruz. Marka, işletme ya da firmanızla ilgili meydana gelen gelişmeleri çok kısa bir süre içinde milyonlarca kişini bilgisine sunmanız mümkün. Bunun için ekibimizle gerekli çalışmaları gerçekleştiriyoruz.  

keyboardbg
keyboardbg

Dijital Haber Girişini Nasıl Gerçekleştiriyoruz?

Dijital haber girişi hizmeti kapsamımızda marka ve firmanızın haber içeriklerini oluşturuyoruz. Öncelikle sizden aldığımız bilgileri ilgi çekici başlıklarla bir haber metnine dönüştürüyoruz. Net, anlaşılır ve kısa cümlelerle daha geniş bir kitleye ulaşmayı hedefliyoruz. Editörlerimiz tarafından hazırlanıp kontrol edilen haber metinlerini dijital etkileşimin yüksek olduğu saatlerde yayınlıyoruz. Dilerseniz haber metinlerinin içine reklam ve kampanyalarınız ile ilgili bilgiler yerleştirmemiz mümkün.

Dijital çağ ile insanlara ait tüm alışkanlıklar sanal bir mecraya taşımış durumda. Alışveriş, sosyal etkileşim, pazarlama ve reklam gibi daha birçok eylem bu mecralar üzerinde gerçekleşiyor. Marka tanıtım ve reklamlarınız internet ortamında daha çok insana ulaşıyor. Tanıtımını dijital medya üzerinden yaptığınız markanızın haber içeriklerini de yine bu mecrada yayınlamanız gerekiyor. Marjinal Medya olarak haber girişlerini bizzat gerçekleştiriyor ve gerekli kontrolleri sağlıyoruz. Böylece markanıza ait gelişmeler de hedef kitlenize ulaşmış oluyor. Dijital haber girişi ve dijital medyayla ilgili diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.